Hakkımızda2017-01-04T16:23:08+00:00
REC Star Film ⋆ Yapım Prodüksiyon ⋆ Hakkımızda

Yapım & Prodüksiyon

YAPIM & PRODÜKSİYON

Sinema Filmi Yapım ve Prodüksiyon faaliyetleri, uzun metraj Sinema Filmleri.

REC Star Film ⋆ Yapım Prodüksiyon ⋆ Hakkımızda

Post Prodüksiyon

LYDIA STUDIOS

Kurgu, Montaj (Video Editing), Renk (Color Grading), Ses (Sound Editing)

REC Star Film ⋆ Yapım Prodüksiyon ⋆ Hakkımızda

Video Prodüksiyon

VİDEO PRODÜKSİYON

Dizi Film, Belgesel, Video Klip, Kısa Film, Tanıtım Filmi, Kamu Spotu, Eğitim Videosu, İnternet Videosu

HAKKIMIZDA

REC Star Film, ilk olarak 1998 yılında Almanya’da Feosoft Inc. olarak sektörel çalışmalarına başlamıştır.

Feosoft Inc., Avrupanın çeşitli ülkelerinde ve Amerika Birleşik Devletleri’nde Bilişim, Sanat ve Sinema başta olmak üzere, önemli projelerde yer almış, Sinema Televizyon sektöründe bilgi, birikim ve tecrübe edinmiştir.

REC Star Film, edindiği bu bilgi, birikim ve tecrübelerle, çalışma ve sanatsal faaliyetlerine Türkiye’de de devam etme kararı alan Feosoft Inc. kurucusu Erdoğan Koç tarafından 2014 sonlarında, aynı zamanda memleketi olan Ege Bölgesinin güzide Şehri Uşak’ta kurulmuştur.

Sinema Yapım Prodüksiyon faaliyetlerini sürdüren REC Star Film, yine Feosoft Inc. çatısı altında bulunan ve Erdoğan Koç tarafından kurulmuş olan REC Star Ajans (Oyunculuk Ajansı), REC Star Akademi (Sinema ve Oyunculuk Eğitimleri) ve Lydia Studios (Post Production) ile koordineli ve birlikte faaliyet göstermekte olup, 2. ve 3. taraf hizmetleri almamaktadır. Özellikle Sinema sektörünü faaliyet alanlarının en önüne koyan REC Star Film, Senaryosundan Oyuncu Kadrosuna, Yapımından Çekimlerine, Kurgusundan Montajına, Renk, Ses, Müzik çalışmalarını kendi stüdyolarında (Lydia Studios) gerçekleştirebilmektedir.

Neden Uşak Şehri?

Uşak Şehri, her ne kadar Sinema Televizyon sektörünün merkezi olan İstanbul’a biraz uzak olsa da, Ege bölgesinin merkezinde olmasının avantajlarını sunmaktadır. REC Star Film, doğal, tarihi, coğrafi, kültürel ve iklim özellikleri gibi birçok avantajı da beraberinde sunan Doğal Film Platosu niteliğindeki Ege ve Akdeniz bölgelerinin en uzak noktasına dahi bir kaç saat içerisinde ulaşabilmektedir. Bu da REC Star Film’e çok sayıda fırsat sunarken, önemli avantajlarda sağlamaktadır.

Feosoft Inc. ve REC Star Film olarak gerekli durumda hakkımızda daha fazla bilgi paylaşımına açığız.

DÜŞÜNCELER

Daha iyisini yapmak istiyoruz!!

Görüş, Öneri ve Tavsiyeleriniz bizim için çok Önemli!

Yazmak İSTİYORUM!